292. ARKIVSKÅP MED LÅDOR, TVÅ ST

Ek. 1900-talets mitt. Åtvidaberg. Höjd 145, bredd 50 cm. Repor, märken, smärre skador.

Varunr 234745

14 Juni 2022 19:37

Utrop 1000 SEK

Onlineauktion 14 Juni 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!