Ek. Modern design. Danmark. Underrede av Ib Kofod Larsen, skiva utbytt. Höjd 73 cm, skivans totala mått 240x90 cm. Repor, märken.
2 600 SEK | 2022-06-14 19:33 |
2 400 SEK | 2022-06-14 19:33 |
400 SEK | 2022-06-14 01:14 |
300 SEK | 2022-06-07 17:47 |
300 SEK | Startpris |