277. ALF SVENSSON, STOL

Betsad bok med textilklädsel. 1900-talets mitt. "TeVe-stolen". Repor, märken. En skruv saknas, en skruv ej original.

Varunr 234722

14 Juni 2022 19:33

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 3 200 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 200 SEK2022-06-14 19:31
3 000 SEK2022-06-14 16:34
2 800 SEK2022-06-08 16:18
2 400 SEK2022-06-13 08:56
2 000 SEK2022-06-11 15:19
1 600 SEK2022-06-09 17:16
350 SEK2022-06-09 13:51
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Juni 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!