Betsad bok med textilklädsel. 1900-talets mitt. "TeVe-stolen". Repor, märken. En skruv saknas, en skruv ej original.
3 200 SEK | 2022-06-14 19:31 |
3 000 SEK | 2022-06-14 16:34 |
2 800 SEK | 2022-06-08 16:18 |
2 400 SEK | 2022-06-13 08:56 |
2 000 SEK | 2022-06-11 15:19 |
1 600 SEK | 2022-06-09 17:16 |
350 SEK | 2022-06-09 13:51 |
300 SEK | Startpris |