Svartlackerad metall och glas. 1900-talets senare del. Bordets höjd 72 cm, skivans mått 209x100 cm. Slitage, repor, glasskiva med nagg/liten spricka. En stol med skada.
5 500 SEK | 2022-06-14 19:28 |
5 000 SEK | 2022-06-14 19:24 |
3 600 SEK | 2022-06-10 20:59 |
350 SEK | 2022-06-09 12:14 |
300 SEK | 2022-06-08 12:10 |
300 SEK | Startpris |