222. LJUSKRONA

Förgylld mässing. Louis XVI-stil, sent 1800-tal. Höjd 82, diameter 75 cm. Senare elektrifierad, förgyllning med fläckar. Proveniens: Gård, Eskilstorp

Varunr 232229

14 Juni 2022 19:14

Utrop 5000 SEK

2 200 SEK2022-06-03 13:09
2 000 SEK2022-06-14 19:12
1 000 SEK2022-06-14 18:12
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Juni 2022,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!