Mahogny. Svarvade dekorer. Gåvoplakett. Ytslitage, märken, mindre fanerskador. (Höjd 110)
200 SEK | 2022-06-03 22:21 |
150 SEK | 2022-06-02 22:44 |
100 SEK | Startpris |