Varav 4st med silverboett. Emaljerad urtavlor. Flertalet med emaljskador, boett bl.a. med bulor, slitage, en saknar bakre lock. (Största diameter 52mm)
2 200 SEK | 2022-06-05 13:13 |
2 100 SEK | 2022-06-03 22:20 |
1 800 SEK | 2022-06-03 23:03 |
1 100 SEK | 2022-06-03 18:01 |
1 000 SEK | 2022-06-03 15:58 |
1 000 SEK | 2022-06-03 16:38 |
650 SEK | 2022-06-03 13:16 |
600 SEK | 2022-06-02 23:38 |
600 SEK | 2022-06-03 12:03 |
500 SEK | 2022-06-02 19:26 |
150 SEK | 2022-06-02 19:48 |
100 SEK | Startpris |