Kaffekoppar 10st, kaffefat 12st, tekoppar 8st, tefat 8st, assietter 12st. Bruksslitage, enstaka smånagg, fläckar, några delar med spricka. (Kopparnas diameter 7,5-10)
2 000 SEK | 2022-06-05 11:28 |
1 900 SEK | 2022-06-05 11:43 |
800 SEK | 2022-06-05 08:51 |
500 SEK | 2022-06-04 15:22 |
350 SEK | 2022-06-02 20:48 |
350 SEK | 2022-06-03 21:23 |
100 SEK | Startpris |