Majolika. Med rik reliefdekor av bl.a. keruber. Krackelering, missfärgning, mynningsspricka, fotnagg. (Höjd 32, diameter 29)
350 SEK | 2022-06-05 12:15 |
300 SEK | 2022-06-05 09:47 |
250 SEK | 2022-06-04 09:00 |
200 SEK | 2022-06-03 21:17 |
100 SEK | 2022-06-03 15:25 |
100 SEK | Startpris |