Med handmålad dekor och förgyllning. Bruksslitage, något nött förgyllning. (Diameter 21,5)
3 200 SEK | 2022-06-05 11:51 |
3 000 SEK | 2022-06-04 09:47 |
2 600 SEK | 2022-06-05 11:42 |
900 SEK | 2022-06-04 10:03 |
800 SEK | 2022-06-03 21:31 |
650 SEK | 2022-06-03 22:22 |
200 SEK | 2022-06-03 18:42 |
150 SEK | 2022-06-03 12:45 |
100 SEK | 2022-06-02 19:57 |
100 SEK | Startpris |