Motiv med häst. Repor, förgyllningsslitage. (Diameter 26)
500 SEK | 2022-06-05 09:59 |
450 SEK | 2022-06-05 09:05 |
350 SEK | 2022-06-04 17:41 |
300 SEK | 2022-06-04 16:57 |
200 SEK | 2022-06-03 22:09 |
150 SEK | 2022-06-03 15:20 |
100 SEK | 2022-06-02 21:38 |
100 SEK | Startpris |