Bronserad och förgylld. Nyckel och pendel finns. Färgslitage, nedre glas saknas, lös dekor medföljer. (Höjd 57)
350 SEK | 2022-06-05 12:00 |
300 SEK | 2022-06-05 00:29 |
150 SEK | 2022-06-02 22:28 |
100 SEK | Startpris |