Olja på träskiva, "Motiv från åkrar Gästrikland". Signerad och daterad 29. (42x57)
1 600 SEK | 2022-06-05 12:19 |
1 500 SEK | 2022-06-05 12:05 |
750 SEK | 2022-06-04 00:50 |
550 SEK | 2022-06-03 04:26 |
100 SEK | Startpris |