Lackarbete. Lock med bemålad figurscen. Nyckel saknas, krackelerad lack, färgslitage, märken. (Höjd 6, 17x11,5)
300 SEK | 2022-06-05 12:16 |
250 SEK | 2022-06-05 11:29 |
200 SEK | 2022-06-04 00:05 |
100 SEK | 2022-06-03 12:39 |
100 SEK | Startpris |