Emaljerad urtavla. Graverad dekor av ängel. Förgylld klockkedja. Bruksslitage, går ej. (Diameter 36mm, klockans vikt 34,5g.)
1 700 SEK | 2022-06-04 11:30 |
1 600 SEK | 2022-06-02 20:14 |
1 500 SEK | 2022-06-04 09:45 |
1 300 SEK | 2022-06-02 23:43 |
100 SEK | Startpris |