Savonett. Emaljerad urtavla. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Glas saknas, emaljskador, repor, bulor. (Diameter 50mm, totalvikt 76g.)
5 200 SEK | 2022-06-02 20:13 |
5 000 SEK | 2022-06-04 05:02 |
100 SEK | Startpris |