Med handmålad dekor. Stämplad. Repor, obetydlig fotnagg. (Höjd 9,5)
1 100 SEK | 2022-06-05 00:40 |
1 000 SEK | 2022-06-02 22:19 |
750 SEK | 2022-06-03 12:06 |
100 SEK | Startpris |