Olja på träskiva, landskap med figur. Osignerad. A tergo med etikett "Vincent Bakker Norwich School 1835". Krackelyr, färgbortfall. (19x24)
2 500 SEK | 2022-06-05 11:56 |
2 400 SEK | 2022-06-05 11:59 |
1 100 SEK | 2022-06-05 11:33 |
900 SEK | 2022-06-05 11:31 |
650 SEK | 2022-06-04 08:06 |
600 SEK | 2022-06-03 22:48 |
550 SEK | 2022-06-03 19:12 |
200 SEK | 2022-06-02 22:38 |
100 SEK | Startpris |