Bronserat gjutgods och sten. Krönt med mansfigur. Kandelabrar med dekor av keruber. Flertal skador, lösa delar medföljer, slitage. (Höjd ca.67)
1 200 SEK | 2022-06-05 00:31 |
1 100 SEK | 2022-06-05 10:23 |
950 SEK | 2022-06-05 09:30 |
200 SEK | 2022-06-03 18:09 |
150 SEK | 2022-06-03 12:06 |
100 SEK | 2022-06-03 07:32 |
100 SEK | Startpris |