Stål. Mekaniskt. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Slitage, repor. (Diameter 45mm)
5 800 SEK | 2022-06-05 10:59 |
5 600 SEK | 2022-06-05 11:37 |
3 800 SEK | 2022-06-05 10:57 |
3 000 SEK | 2022-06-05 08:45 |
2 800 SEK | 2022-06-04 18:45 |
1 800 SEK | 2022-06-03 15:48 |
1 400 SEK | 2022-06-03 10:21 |
600 SEK | 2022-06-03 00:31 |
550 SEK | 2022-06-02 23:32 |
300 SEK | 2022-06-02 21:53 |
250 SEK | 2022-06-02 21:52 |
100 SEK | 2022-06-02 19:46 |
100 SEK | Startpris |