Bordsskedar 30st, bordsknivar 30st, bordsgafflar 30st samt teskedar 30st. Ostämplade. I etuier. Bruksslitage, repor. (Knivarnas längd 20)
700 SEK | 2022-06-05 08:47 |
650 SEK | 2022-06-04 00:16 |
600 SEK | 2022-06-03 22:55 |
400 SEK | 2022-06-03 06:36 |
250 SEK | 2022-06-03 15:48 |
100 SEK | Startpris |