Fanerat med intarsia. Ytslitage, stötmärken, småskador. (13x8)
1 600 SEK | 2022-06-05 12:06 |
1 500 SEK | 2022-06-05 11:56 |
800 SEK | 2022-06-05 11:20 |
600 SEK | 2022-06-05 09:11 |
350 SEK | 2022-06-04 06:41 |
300 SEK | 2022-06-03 21:36 |
250 SEK | 2022-06-03 16:28 |
200 SEK | 2022-06-03 13:02 |
150 SEK | 2022-06-02 22:14 |
100 SEK | 2022-06-02 21:50 |
100 SEK | Startpris |