Med handmålad dekor. Dekorslitage, tilllverkningsdefekter, smärre nagg. (Längd 20-22)
900 SEK | 2022-06-05 12:17 |
850 SEK | 2022-06-05 11:39 |
400 SEK | 2022-06-04 20:58 |
300 SEK | 2022-06-02 23:46 |
100 SEK | Startpris |