Olja på pannå, naken kvinna. Signerad. (38x48)
7 600 SEK | 2022-06-05 10:14 |
7 400 SEK | 2022-06-05 10:36 |
6 400 SEK | 2022-06-05 09:21 |
5 000 SEK | 2022-06-05 08:40 |
2 200 SEK | 2022-06-04 21:32 |
2 000 SEK | 2022-06-04 21:01 |
800 SEK | 2022-06-03 21:35 |
750 SEK | 2022-06-03 19:09 |
700 SEK | 2022-06-03 17:18 |
600 SEK | 2022-06-03 11:53 |
550 SEK | 2022-06-03 04:23 |
500 SEK | 2022-06-03 01:42 |
300 SEK | 2022-06-02 23:56 |
200 SEK | 2022-06-02 20:27 |
150 SEK | 2022-06-02 19:57 |
100 SEK | 2022-06-02 19:37 |
100 SEK | Startpris |