Mattallrikar 3st, serveringsskålar 4st samt karott med hänkel. Bruksslitage, bl.a. med repor och dekorslitage, kanter med glasyrnötningar, smärre fläckar. (Största diameter 24)
2 500 SEK | 2022-06-05 12:15 |
2 400 SEK | 2022-06-05 09:52 |
2 100 SEK | 2022-06-05 11:15 |
1 400 SEK | 2022-06-04 20:31 |
900 SEK | 2022-06-04 11:08 |
350 SEK | 2022-06-02 20:46 |
250 SEK | 2022-06-02 22:27 |
150 SEK | 2022-06-02 21:15 |
100 SEK | Startpris |