Automat. Förgyllt stålarmband. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, mindre repor. (Diameter 35mm)
3 800 SEK | 2022-06-03 10:48 |
3 600 SEK | 2022-06-02 20:22 |
800 SEK | 2022-06-02 23:38 |
100 SEK | Startpris |