Assietter 8st, tekanna, tekopp, gräddkanna samt kakfat. Assietter med repor och glasyrnötningar. Fläckar, bruksslitage. (Assietternas diameter 17,5)
3 800 SEK | 2022-06-05 12:14 |
3 600 SEK | 2022-06-05 11:14 |
3 400 SEK | 2022-06-05 09:51 |
2 000 SEK | 2022-06-04 21:00 |
1 600 SEK | 2022-06-04 20:30 |
1 300 SEK | 2022-06-03 22:52 |
750 SEK | 2022-06-03 07:52 |
650 SEK | 2022-06-02 20:47 |
100 SEK | Startpris |