Nysilver. Flaskor i glas. Med flaskhängen. Försilvringsslitage, ytbortfall, naggar. (Höjd 29)
250 SEK | 2022-06-04 16:53 |
200 SEK | 2022-06-03 19:03 |
100 SEK | Startpris |