Fotografi, porträtt av Bons-Anders från Nås. Signerad och daterad 1947. Numrerat. Inramat. (58x47)
3 000 SEK | 2022-06-05 11:43 |
3 000 SEK | 2022-06-05 11:46 |
2 400 SEK | 2022-06-05 11:46 |
550 SEK | 2022-06-04 19:44 |
500 SEK | 2022-06-04 08:35 |
300 SEK | 2022-06-03 14:51 |
100 SEK | Startpris |