Omslag i läderklätt trä. Skador, hårt slitage, blad saknas.
400 SEK | 2022-06-05 11:30 |
350 SEK | 2022-06-05 09:33 |
200 SEK | 2022-06-04 16:50 |
100 SEK | 2022-06-02 20:41 |
100 SEK | Startpris |