Stål. Svart urtavla. Mekaniskt. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, repor. (Diameter 35mm)
1 300 SEK | 2022-06-02 19:51 |
1 200 SEK | 2022-06-03 10:15 |
950 SEK | 2022-06-03 10:06 |
300 SEK | 2022-06-02 23:37 |
150 SEK | 2022-06-02 21:22 |
100 SEK | Startpris |