Olja på träskiva, motiv från Wadstena. Signerad och daterad år 1900. Ram med färgbortfall och sprickor. (21x35)
1 100 SEK | 2022-06-05 11:36 |
1 000 SEK | 2022-06-05 11:26 |
450 SEK | 2022-06-04 16:21 |
350 SEK | 2022-06-03 15:20 |
150 SEK | 2022-06-03 15:31 |
100 SEK | Startpris |