Olja på träskiva, Susanna och gubbarna. Signerad Rougemont 1922. (37x26)
550 SEK | 2022-06-03 17:09 |
500 SEK | 2022-06-04 23:24 |
400 SEK | 2022-06-03 12:35 |
150 SEK | 2022-06-03 09:27 |
100 SEK | 2022-06-02 22:48 |
100 SEK | Startpris |