Porslin. Sittande buddha. Med handmålad dekor och förgyllning. Undertill stämplad. Förgyllningsslitage. (Höjd 25,5)
3 200 SEK | 2022-06-05 13:13 |
3 000 SEK | 2022-06-05 11:39 |
1 200 SEK | 2022-06-04 13:14 |
1 000 SEK | 2022-06-04 21:12 |
800 SEK | 2022-06-04 12:14 |
250 SEK | 2022-06-03 23:56 |
100 SEK | 2022-06-02 21:37 |
100 SEK | Startpris |