Olja på pannå, mansporträtt. Signerad. (15,5x11,5)
300 SEK | 2022-06-03 19:57 |
250 SEK | 2022-06-03 10:42 |
200 SEK | 2022-06-02 22:16 |
150 SEK | 2022-06-02 23:31 |
100 SEK | Startpris |