Tillverkad av antik vas. Gråglaserad med dekor av löv. Skador/lagningar. (Höjd exklusive fäste 23)
1 300 SEK | 2022-06-05 12:19 |
1 200 SEK | 2022-06-05 11:59 |
1 100 SEK | 2022-06-05 06:19 |
300 SEK | 2022-06-04 22:38 |
200 SEK | 2022-06-04 17:28 |
150 SEK | 2022-06-03 17:11 |
100 SEK | 2022-06-02 19:27 |
100 SEK | Startpris |