Färglitografi, figurkomposition. Signerad och numrerad. Daterad 78. Inramad. (56x76)
550 SEK | 2022-06-05 12:18 |
500 SEK | 2022-06-05 09:35 |
400 SEK | 2022-06-05 08:31 |
300 SEK | 2022-06-03 19:09 |
150 SEK | 2022-06-02 22:55 |
100 SEK | Startpris |