Med blomdekor och förgyllning. Bruksslitage, smärre fläckar, enstaka nagg. (Kopparnas höjd 6, diameter 10,5)
2 800 SEK | 2022-06-05 00:19 |
2 700 SEK | 2022-06-05 00:38 |
2 400 SEK | 2022-06-04 15:15 |
2 300 SEK | 2022-06-03 23:21 |
850 SEK | 2022-06-02 20:53 |
500 SEK | 2022-06-03 09:32 |
100 SEK | Startpris |