Svängd form. Urtavlan märkt Jöns MånsSon Oloftorp. Senare bemålning, skador, lagningar. (Höjd 206)
1 100 SEK | 2022-06-05 10:31 |
1 000 SEK | 2022-06-05 12:17 |
600 SEK | 2022-06-04 21:33 |
350 SEK | 2022-06-04 16:28 |
100 SEK | Startpris |