Fanerat i mahogny, med rik intarsia. Svängd form. Dekorer i mässing. Förgylld urtavla med emaljerade tablettsiffror. Lösa dekorer medföljer. Sprickor, fanersläpp, slitage, tablettsiffror med emaljskador. (Höjd 206)
5 400 SEK | 2022-06-05 11:40 |
5 200 SEK | 2022-06-05 11:58 |
3 200 SEK | 2022-06-03 13:04 |
3 000 SEK | 2022-06-04 23:09 |
2 800 SEK | 2022-06-04 21:05 |
1 200 SEK | 2022-06-04 17:11 |
1 000 SEK | 2022-06-03 15:08 |
900 SEK | 2022-06-03 00:34 |
800 SEK | 2022-06-02 23:05 |
100 SEK | 2022-06-02 20:07 |
100 SEK | Startpris |