Slitage, småskador.
17 500 SEK | 2022-06-05 11:13 |
17 000 SEK | 2022-06-05 10:27 |
15 000 SEK | 2022-06-05 10:53 |
13 500 SEK | 2022-06-05 08:39 |
13 000 SEK | 2022-06-04 20:41 |
11 500 SEK | 2022-06-03 21:39 |
10 500 SEK | 2022-06-02 21:43 |
9 000 SEK | 2022-06-03 08:56 |
5 000 SEK | 2022-06-02 21:35 |
4 200 SEK | 2022-06-02 20:57 |
3 000 SEK | 2022-06-02 21:20 |
500 SEK | 2022-06-02 21:14 |
400 SEK | 2022-06-02 19:41 |
100 SEK | 2022-06-02 19:11 |
100 SEK | Startpris |