Akvarell, figurscen. Otydligt signerad. Inramad. Veck. (11x15,5)
900 SEK | 2022-06-05 07:27 |
850 SEK | 2022-06-04 20:48 |
700 SEK | 2022-06-04 21:28 |
450 SEK | 2022-06-04 16:43 |
100 SEK | 2022-06-02 22:47 |
100 SEK | Startpris |