Akvarell, sittande figur. Signerad. Inramad. (11x15,5)
450 SEK | 2022-06-05 12:54 |
400 SEK | 2022-06-03 13:48 |
350 SEK | 2022-06-02 20:48 |
100 SEK | 2022-06-02 20:16 |
100 SEK | Startpris |