Stål. Mekaniskt. Går ej. Urtavlans kant missfärgad. Slitage, repor. (Diameter 34mm)
1 600 SEK | 2022-06-05 02:01 |
1 500 SEK | 2022-06-03 22:13 |
900 SEK | 2022-06-02 21:20 |
900 SEK | 2022-06-02 23:45 |
150 SEK | 2022-06-02 21:42 |
100 SEK | Startpris |