Med förgyllning och blomdekor. Botten med stjärnspricka. Smärre krackelering. (Höjd 19, diameter 19)
800 SEK | 2022-06-05 11:43 |
750 SEK | 2022-06-05 12:26 |
400 SEK | 2022-06-05 11:09 |
350 SEK | 2022-06-05 10:06 |
200 SEK | 2022-06-03 17:08 |
150 SEK | 2022-06-03 15:53 |
100 SEK | 2022-06-03 11:55 |
100 SEK | Startpris |