Ett missfärgat, bruksslitage, bl.a. med repor. (Längd 27,5-35)
800 SEK | 2022-06-05 11:41 |
800 SEK | 2022-06-05 11:59 |
600 SEK | 2022-06-05 09:58 |
600 SEK | 2022-06-05 10:28 |
400 SEK | 2022-06-05 08:12 |
350 SEK | 2022-06-04 14:13 |
300 SEK | 2022-06-03 21:32 |
250 SEK | 2022-06-03 17:07 |
200 SEK | 2022-06-03 16:47 |
150 SEK | 2022-06-02 23:03 |
100 SEK | 2022-06-02 21:29 |
100 SEK | Startpris |