Olja på duk, "Lappland". Signerad. Krackelering, mindre färgbortfall, dukreva, fläckar. Oramad. (30x46)
1 400 SEK | 2022-06-05 11:31 |
1 300 SEK | 2022-06-05 11:03 |
400 SEK | 2022-06-05 08:42 |
300 SEK | 2022-06-04 14:43 |
100 SEK | Startpris |