Olja på träskiva, "Sommarbild vid Nacka". Signerad. Oramad. (33,5x14)
3 200 SEK | 2022-06-05 09:45 |
3 000 SEK | 2022-06-05 11:42 |
2 000 SEK | 2022-06-04 23:01 |
1 000 SEK | 2022-06-04 14:29 |
250 SEK | 2022-06-04 15:26 |
100 SEK | 2022-06-03 04:27 |
100 SEK | Startpris |