Skulptur i stengods, äpple. Delvis förgyllt. Svärtad träsockel. Signerad och daterad 85. (Höjd 13)
1 600 SEK | 2022-06-05 11:14 |
1 500 SEK | 2022-06-05 08:47 |
900 SEK | 2022-06-05 09:40 |
600 SEK | 2022-06-04 22:36 |
500 SEK | 2022-06-03 15:56 |
150 SEK | 2022-06-03 12:17 |
100 SEK | 2022-06-02 21:37 |
100 SEK | Startpris |