Mattallrikar 20st, förrättstallrikar 18st, djupa tallrikar 24st samt assietter 24st. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Diameter 18-25,5)
1 100 SEK | 2022-06-05 11:50 |
1 000 SEK | 2022-06-05 11:46 |
500 SEK | 2022-06-05 10:11 |
450 SEK | 2022-06-04 23:59 |
400 SEK | 2022-06-03 18:05 |
400 SEK | 2022-06-04 23:36 |
250 SEK | 2022-06-03 15:24 |
200 SEK | 2022-06-03 08:48 |
100 SEK | Startpris |